Linnegrøvan 24, 4640 Søgne
  • Facebook Social Icon

Om Søgne Elektriske AS

Søgne Elektriske ble etablert i 1979. Vi er i dag 20 ansatte. Vi holder til i hyggelige lokaler på Linnegrøvan i Søgne. Vi utfører alt i fra små serviceoppdrag til større prosjekter som ny-installasjon i boliger og leilighetsbygg. I
tillegg til privatmarkeder har vi også en god posisjon i nærings markedet innenfor industri med blant annet Ex-områder. Vi er også godkjente for kontroll og installasjon av elektriske anlegg i fiske og fangstfartøy.

Vi har også en liten butikk der du kan få kjøpt det du trenger av lyspærer og
lamper. Det vi ikke har, det kan vi skaffe.

 

Ansatte

Steinar Furuborg
Daglig leder
913 73 672
Steinar@sogneelektriske.no
Erlend Bendiksen
Montør
988 43 381
Erlend@sogneelektriske.no
Halvor Aamodt
Prosjektleder
900 31 429
Halvor@sogneelektriske.no
Bjørn Espen Nomedal
Montør
911 37 155
Vidar Salvesen
Installatør
951 00 050
Vidar@sogneelektriske.no
Torstein Lia Stålesen
Montør
993 98 241
Anne Aamodt
Kontormedarbeider
916 98 719
Anne@sogneelektriske.no
Arne Christian Andersen
Montør
906 52 331
Mohammed Alsaadi
Montør
967 26 812
Kevin Hunsal Egeli
Montør
473 96 972
Kevin@sogneelektriske.no
Jan Martin Johannesen
Maritim
918 75 894
Jan.Martin@sogneelektriske.no
Jøran Birkedal
Maritim
911 06 615
Joran@sogneelektriske.no
Johannes Furuborg
Montør
479 34 170
Johannes@sogneelektriske.no
Petter Eikaas
Montør
901 58 573
Petter@sogneelektriske.no
Andreas Pettersen
Montør
977 22 006
Andreas@sogneelektriske.no
Thomas Strømmen
Montør
909 86 774
Thomas@sogneelektriske.no
Benjamin Pettersen
Lærling
482 14 780
Mats Aamodt
Lærling
948 88 974
Sebastian Østermann
Lærling
413 83 980