Om Søgne Elektriske AS

Søgne Elektriske ble etablert i 1979. Vi er i dag 21 ansatte. Vi holder til i hyggelige lokaler på Linnegrøvan i Søgne. Vi utfører alt i fra små serviceoppdrag til større prosjekter som ny-installasjon i boliger og leilighetsbygg. I
tillegg til privatmarkeder har vi også en god posisjon i nærings markedet innenfor industri med blant annet Ex-områder. Vi er også godkjente for kontroll og installasjon av elektriske anlegg i fiske og fangstfartøy.

Vi har også en liten butikk der du kan få kjøpt det du trenger av lyspærer og
lamper. Det vi ikke har, det kan vi skaffe.

 

Ansatte

Steinar Furuborg
Daglig leder
913 73 672
Steinar@sogneelektriske.no
Joakim Follerås
Montør
942 58 121
joakim@sogneelektriske.no
Halvor Aamodt
Prosjektleder
900 31 429
Halvor@sogneelektriske.no
Bjørn Espen Nomedal
Montør
911 37 155
bjornespen@sogneelektriske.no
Vidar Salvesen
Installatør
951 00 050
Vidar@sogneelektriske.no
Torstein Lia Stålesen
Montør
993 98 241
torstein@sogneelektriske.no
Anne Aamodt
Kontormedarbeider
916 98 719
Anne@sogneelektriske.no
Arne Christian Andersen
Montør
906 52 331
arnechristian@sogneelektriske.no
Johannes Furuborg
Maritim
479 34 170
Johannes@sogneelektriske.no
Kevin Hunsdal Egeli
Montør
473 96 972
Kevin@sogneelektriske.no
Jan Martin Johannesen
Maritim
918 75 894
Jan.Martin@sogneelektriske.no
Jøran Birkedal
Maritim
911 06 615
Joran@sogneelektriske.no
Thomas Strømmen
Montør
909 86 774
Thomas@sogneelektriske.no
Odd Kenneth Myre
Montør
950 20 382
Odd@sogneelektriske.no
Jone Kohle
Montør
477 14 695
Sebastian Østermann
Montør
413 83 980
Mats Håtveit
Lærling
915 30 869
Sondre Berg
Lærling
978 96 561
Trond Andersen
Lærling
908 06 641
Helena Borøy-Holmen
Lærling