Linnegrøvan 24, 4640 Søgne
  • Facebook Social Icon

Om Søgne Elektriske AS

Søgne Elektriske ble etablert i 1979. Vi er i dag 20 ansatte. Vi holder til i hyggelige lokaler på Linnegrøvan i Søgne. Vi utfører alt i fra små serviceoppdrag til større prosjekter som ny-installasjon i boliger og leilighetsbygg. I
tillegg til privatmarkeder har vi også en god posisjon i nærings markedet innenfor industri med blant annet Ex-områder. Vi er også godkjente for kontroll og installasjon av elektriske anlegg i fiske og fangstfartøy.

Vi har også en liten butikk der du kan få kjøpt det du trenger av lyspærer og
lamper. Det vi ikke har, det kan vi skaffe.

 

Ansatte

Steinar Furuborg
Daglig leder
913 73 672
Steinar@sogneElektriske.no
Erlend Bendiksen
Montør
988 43 381
Erlend@sogneElektriske.no
Mohammed Alsaadi
Montør
967 26 812
Johannes Furuborg
Lærling
479 34 170
Benjamin Pettersen
Lærling
Halvor Aamodt
Prosjektleder
900 31 429
Halvor@sogneElektriske.no
Bjørn Espen Nomedal
Montør
911 37 155
Kevin Hunsal Egeli
Montør
473 96 972
Kevin@sogneElektriske.no
Petter Eikaas
Montør
901 58 573
Petter@sogneElektriske.no
Mads Aamodt
Lærling
Vidar Salvesen
Installatør
951 00 050
Vidar@sogneElektriske.no
Torstein Lia Stålesen
Montør
993 98 241
Lennart Aamodt
Montør
452 79 615
Andreas Pettersen
Lærling
977 22 006
Anne Aamodt
Kontormedarbeider
916 98 719
Anne@sogneElektriske.no
Arne Christian Arnesen
Montør
98765432
Jøran Birkedal
Maritim
911 06 615
Joran@sogneElektriske.no
Thomas Strømmen
Lærling
909 86 774
Sebastian
Lærling